hakkımızda

Okul öncesi eğitiminde 2016 yılından beri alanında en iyiyi amaçlayarak, çocuğun çok özel ve çok değerli olduğu bilinciyle çalışmaktayız. Biz çocuklarımızı beceri ve yapıcılıklarını özgürce koyabilecekleri sağlıklı, eğlenceli, güvenli ve öğrenmeye ilgi uyandıran bir ortamda, kendine güvenen sorumluluklarını taşıyan, kendini değerlendirebilen, yaşadığı dünyaya duyarlı, milli ve manevi değerlerimize saygılı bireyler olarak yetiştirmeyi hedeflemekteyiz.
Sorumluluğumuzun çocuklarımızın düşünme yeteneğini geliştirerek, değişen ve gelişen dünyaya uyum sağlayan hayat boyu öğrenmeye açık bireyler yetiştirmek olduğuna inanıyoruz.

Okulumuzda görev yapan bütün personel, düzenli yaşantısı olan, örnek kişiliklere sahip, çocukları ve mesleğini seven, tecrübeli, güvenilir, sağlıklı, referans gösterebilen, mesleklerine gönül vermiş bireyler arasından seçilmekte, deneme sürecine tabi tutulmaktadır.

Okulumuzda görev yapan öğretmenler üniversitelerin Okul Öncesi Eğitim Öğretmenliği Bölümü lisans, ön lisans ve Kız Meslek Liselerinin Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Bölümü mezunu, deneyimli öğretmenlerden oluşmaktadır.

Mavi Kelebek Anaokulu Eryaman, Şapka Devrimi cd. 8/1-2, 06824 Eti̇mesgut/Ankara

© 2020 Tüm Hakları Saklıdır | Mavi Kelebek Anaokulu

Web Hizmetleri Ankara